Zakład Diagnostyki Medycznej Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres badań profilaktycznych, wyróżnia nas wyjątkowe podejście do klientów, gdyż nasi analitycy laboratoryjni przyjadą do siedziby Państwa firmy aby pobrać materiał do badań, na miejscu w siedzibie firmy za naszym pośrednictwem mogą zostać także wykonane badania profilaktyczne przez lekarzy specjalistów, bez doliczania kosztów dojazdu do ceny wykonywanych badań.

Posiadamy szereg zawartych umów z innymi Zakładami Opieki Zdrowotnej dzięki temu możemy Państwu zaoferować wykonanie wszelkich badań medycznych dostępnych na rynku.

W województwie podkarpackim z naszych usług korzysta ponad 200 instytucji, banków oraz zakładów pracy zatrudniających łącznie blisko 7500 pracowników.

W naszej ofercie posiadamy również szczepienia przeciw grypie, na Państwa życzenie możemy zaszczepić pracowników w miejscu pracy. Oferta obejmuje przyjazd na miejsce, badanie wraz ze szczepieniem oraz szczepionkę.

Cennik znajdą Państwo w zakładce: Wykaz badań

W przypadku pytań, szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z Panem Bogusławem Chlebkiem, Dyrektorem NZOZ, tel. 178523247, medycyna@intertele.pl.